Lisans:
Alpha
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Yıldız Takımı
Limit:
Yok
Kategorisi:
Diğer (11 program)

Dr. Crypt Şifreleme Motoru Kaynak Arşivi

Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Yazılımı'nı merak edenler, acaba bu program nasıl şifreleme yapıyor ya da ben de kendi şifreleme programımı yapmak istiyorum diyenler. İşte size hazır algoritma ve kod. Java, C# ve Delphi dillerinde ayrı ayrı yazılmış ve 2 yılı aşkın tecrübenin eseri.

Programın kendi temel yazılışı hariç tüm fonksiyon, değişken vs.. isimleri Türkçe ve açıklamalı.

Bu pakette "Java Swing Framework" sayesinde görsel bir Java konsolu; Windows komut isteminde "drc" komutunu çalıştıran "drc.exe" dosyasının C#(.NET 3.5) tam kaynak kodu ve Delphi(Win32)'de sadece sayısal verileri şifreleyen sürücü bulunmaktadır.(Direkt dosya işleyicisi ilerleyen sürümlerde verilecektir.)
Dr. Crypt Şifreleme Motoru Kaynak Arşivi 1.0.9

Dr. Crypt Şifreleme Motoru Kaynak Arşivi İçin Yorum Yap

reklam

Diğer Kategorisi Çok İndirilenleri

 • JavaScript Bankası

  Programdaki 370 javascriptin yany syra bir ba?ka özellik de javascript dersleri. Bu derslerle programdaki hazyr javascriptlerin yanynda, kendinizde javascript yazmayy ö?renebileceksiniz. Windows yardym dosyasy (.

 • Java 2 Runtime Environment, Standard Edition

  The Java 2 Development Kit, en son versiyon Java için API applet dosyalari yazmaniza yardimci olur.

 • Hile Klavuzu

  Veritabanında birçok oyunun hilesini barındıran kaliteli bir program...

 • Dr. Crypt Şifreleme Motoru Kaynak Arşivi

  Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Yazılımı'nı merak edenler, acaba bu program nasıl şifreleme yapıyor ya da ben de kendi şifreleme programımı yapmak istiyorum diyenler. İşte size hazır algoritma ve kod.

 • Trendy Flash Site Builder

  Hazır flash sitesi yapmak için kullanabileceğiniz bir program. İçerisinde hazır arayüzler bulunuyor, siz ilgili kısımları doldurarak sitenizi hazırlayabiliyorsunuzTrendy Flash Site Builder 1.

 • JPilot Irc Applet

  Ziyaretçilerinizin IRC'ye Web üzerinden Bağlanmalarını Sağlamak istiyorsanız JPilot çok işinize Yarayacak.akindir.

 • Ckitabı

  C, 1970`lerin başında Ken Thompson ve Dennis Ritchie tarafından UNIX işletim sistemi için geliştirilmiş bir programlama dilidir. C, günümüzde neredeyse tüm işletim sistemlerinde kullanılan, dünyanın en çok kullanılan sistem programlama dilidir.

 • JavaScript Tools

  HTML belgelerinize JavaScript Tools Super Tool ile ekstralar vermek için bunlara JavaScript ekleyin.

 • Search Engine Composer

  Search Engine Composer; Web sitelerinize php, asp yada javascript kodunda arama motorları hazırlar. Static html, dynamic html (örnek ASP, PHP, CGI) vb. gibi dilleri destekler.

 • HTML Tutor Pro

  Web sayfalarının temel taşı olan HTML kodlama dilini öğretiyor. Görsel ara birimi ile konularını daha iyi bir şekilde size sunuyor.