Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Federico Parodi-Stefano Verna
Limit:
Yok
Kategorisi:
Tarayıcı Eklentileri (31 program)

DownThemAll!

 DownThemAll bir Firefox dosya indirme yöneticisi eklentisidir.
Özellikleri :
* İndirmek istediğiniz dosyaları parçalayarak ya da tek parça halinde indirmenizi sağlıyor.
* Durdurup devam ettirme özelliği ile dosyanızı istediğiniz zaman indirebilir veya indirilmesini durdurabilirsiniz.
* Bu eklentiyi diğer eklentilerden üstün kılan özelliği ise kullanılabilmesi için başka bir indirme programına ihtiyaç duymamasıdır.
Filtreleme : Mesela bir sayfadaki jpg ve gif uzantılı dosyaların tümünü indirmek istiyorsunuz.
Yeni filtre olarak jpg,gif yazmanız yeterli. Program indireceği dosyaları süzüp size jpg ve gif uzantılı dosyaları gösterecektir. Siz de indir diyerek bu dosyları vakit kaybetmeden kolaylıkla indirebileceksiniz.
Tipik bir indirme programı ve daha fazlası ama bu sefer Firefox için üretilmiş.
Bu sürüm ile beraber Türkçe desteği de eklenmiştir.
Tıklayın
Not :Türkçe Firefox 3.0 altında sorunsuzca çalıştığı test edilmiştir.

DownThemAll! İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcı Eklentileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mozilla Firefox Portable

  Günümüzün hızla ucuzlayan teknolojilerinden birisi de taşınabilir flash bellekler. Bu donanımların fiyatları düşerken kapasiteleri de hızla artıyor. Bu durumun sonucunda bu belleklerle yapılabilecekler de hızla çoğalıyor.

 • Firefox AI Roboform Toolbar

  RoboForm programının Firefox internet tarayıcısında çalışması için gerekli olan eklentidir.

 • FireFTP

  FireFTP; Mozilla Firefox için üretilmiş, ücretsiz, hızlı, güvenli ve esnek çalışma yapısıyla birçok site sahibi ve site tasarımcısının beğenerek kullandığı bir FTP (Dosya Transfer) Programıdır.

 • ColorfulTabs

  Firefox kullanıcıları için çok hoş ve renkli bir eklenti. Bu eklentiyi indirikten sonra internet tarayıcınızda açtığınız sekmelerden her biri başka renkte olacak ve sizin için işlerini kolaylaştıracak.

 • All in One Sidebar

  Bu eklenti sayesinde Tarayıcınızın istediğiniz yerine kenar çubuğu ekliyebilirsiniz. Bu kenar çubuğun ise, alışageldik menüleri ekliyebilirsiniz. Örn. eklentiler, yer imlerini, temalar ve daha fazlası.Türkçe Firefox 1.

 • Ad Muncher

  Boyutu son derece küçük olmasına rağmen kendinden büyük işler başaranbu uygulama ile Web sayfalarını reklamsız olarak gezebilirsiniz. AdMuncher hem reklam eklentilerini kaldırıyor, hem de reklampencerelerini yok ediyor.

 • Screengrab!

  Screengrab!, Firefox tarayıcısıyla girmiş olduğunuz internet sitelerinin ekran görüntülerini yakalıyor ve bilgisayarınıza kaydediyor. İster tamamen, ister seçili alan oluşturarak kaydedebilirsiniz.Önemli!Programı indirdikten sonra inen .

 • FlashGot

  En popüler Firefox eklentilerinden biri olan FlashGot ile son derece kolay bir şekilde dosya indirebilirsiniz. İsterseniz bir çok dosya indirme programını (Flashget, DAP...

 • Better Gmail

  Gmail 2 en iyi Greasemonkey scriptlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Gmail için yeni bir arayüz sunan bu eklenti ile Firefox üzerinden Gmail sayfanız artık istediğiniz gibi gözükebilecek.

 • İstila web Browser

  PitBull & PitSoft Ortqak Yapımı Olan Tamamen Türk Yapımı Muhtesem Bir Web Browser İnternet explorerdan Cok Daha kullanıslı Ve Cok Daha Hızlı Kısa Yol Tusları İle Sadece Bir Tusa Tıklayarak İstedeginiz Tarzdaki web Sitesine Ulasabilirsiniz Mutlaka Deneyin