Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
DivX Inc.
Limit:
*
Kategorisi:
Çözücüler ( Codec ) (40 program)

DivX Pro for Mac

DivX Pro Codec (Çözücü), divx biçiminde hazırlanmış videoları oynatmanıza ve oluşturmanız yarayan bir codec'tir. DivX Pro Codec'i bu sürümü ile Adware'den temizlenmiş olarak geliyor. DivX Pro Codec'i 6 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Codec ile beraber DivX Player, DivX Web Player, DivX Converter (Dönüştürücü), içinde geliyor. DivX Converter'ı 15 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.Özellikler: * Dahili Bitrate hesaplayıcısı * Otomatik güncelleme seçeneği * Hızlı kip performans düzeltmeleri* 3 yollu GMC desteği * Çoklu çerçeve oynatımı desteği* Encode kipi düzeltmeleri * YUV2 kipi hataları giderilmesi* MPEG-4 biçiminde oluşabilen siyah görüntülerin giderilmesi * XVID ve 3ivX desteği * Dekoder düzeltmeleri ve çeşitli hataların giderilmesi * Codec hızındaki artış (eski sürümlere oranla çok daha hızlı ve tutarlı) Yenilikler:* Önceki sürümlere göre %120 daha hızlı codec* 4 Dil desteği (İngilizce,Almanca,Fransızca,Japonca)* Interactive video menüsü * XSUB altyazı özelliği * Birçok audio tracks özelliği * DivX 5 Codec'e göre %40 daha iyi sıkıştırma özelliği * Playback performansında kalite artışı* Yüksek kalitede video kod çözücü özelliği * Popüler Media Player'larda DivX media dosyalarına playback desteğiNot: Programın lisanslı tam sürümü 19.99$'dır.

DivX Pro for Mac İçin Yorum Yap

reklam

Çözücüler ( Codec ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • FFDShow En popüler codec(çözücü)

  FFDShow en popüler codec(çözücü) yazılımıdır. Xvid, H264, FLV1, MPEG2 gibi popüler video formatlarının yanında MP3, AAC, Vorbis, AC3, DTS gibi popüler ses formatlarını, LPCM, True Audio ve QDM2 gibi popüler olmayan ses formatlarını dahi desteklemektedir.

 • AC3Filter

  AC3Filter, AC3 biçimi ile seslendirilmiş AVI ve MPEG2 (DVD) filmlerinin oynatılması için gerekli olan bir çözücüdür. Çünkü oynatıcılar bu tür eklentiler olmadan böyle filmleri oynatamazlar. Mutlaka güncellenmeleri gerekir.

 • Nikon RAW Codec

  Nikon RAW Codec ile Nikon RAW resim dosyaları (.NEF: Nikon Electronic Format) ile kolaylıkla çalışabilirsiniz.

 • Codec (2000/XP/2003/Vista )

  Codec en gelişmiş ses/görüntü çözücü paket yazılımlarından birisidir. En çok kullanılan çoklu ortam dosyalarının tümünü bilgisayarınızda sorunsuzca izlemenizi sağlamaktadır.

 • X Codec Pack

  X Codec Pack, Windows için hazırlanmış, günümüzde en çok kullanılan ses ve video biçimlerini oynatmaya yarayan bir pakettir. Bu program tamamen ücretsizdir. Kurulumu ve kullanımı basittir. Yapacağınız tek şey bu programı sisteminize kurmak.

 • XP Codec Pack

  XP Codec Pack, en çok kullanılan ses ve video biçimlerini oynatmaya yarayan, en eksiksiz çözücü paketidir. Windows Media Player ve Winamp gibi bazı medya oynatıcıları, çeşitli sesleri ve videoları çalıştıramazlar.

 • ACE Mega Codec Pack Codec Codec

  Onlarca codec, filtre ve yardımcı programcığı içerisinde barındıran ACE Mega Codec Pack'i değişik kurulum seçenekleriyle kurmak mümkün.

 • Elecard Audio Decoder

  Program, bir ses çözücüsüdür. İçindeki DirectShow filtre sayesinde video sesini netleştirir, pürüzsüz bir ses kalitesi sunar, ayrıca Universal MPEG / AAC / AC3 / Pro Logic II / LPCM Audio Decoder biçimlerini destekler.

 • CCCP Combined Community Codec Pack

  The CCCP (Combined Community Codec Pack), temelde Matroska videoları (MKV) için hazırlanmış bir codec paket uygulaması. Matroska codec paketi dağıtımını sonlandırınca CCCP uygulamasını tavsiye etmeye ve öne çıkarmaya başlamıştı.

 • K-Lite Mega Codec Pack

  Bu çözücü paketi sayesinde tüm görüntü ve ses dosyalarınızı açabilir, donanımlarınızın desteklediği tüm özellikleri de sonuna kadar kullanabilirsiniz.