Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Dict
Limit:
Yok
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

Dict İngilizce Programı

Dict İngilizce Dil Programı, 3500'den fazla en çok kullanılan İngilizce kelimenin anlamını ekrana belirlediğiniz sürelerde çıkararak kelime ezberlemekte zorlanan veya pratik yapmak isteyenlerin çok işine yarayacak faydalı bir programdır.
Siz bilgisayarınızda bir iş yaparken veya internette gezinirken ekranınızın en üstünde karşınıza çıkan bu kelimeleri yaptığınız işle ilgili cümle kurup kullandığınızda kolay kolay unutmazsınız.
Özellik kısıtlamalı sürümünde günde maksimum 3 kelime gösterir. Programı 5 YTL karşılığı satın aldığınızda ise günde 3 kelime sınırı kalkar.
Kurulum Yardımı :
 • Prgramı internet üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra yüklenen dosyaya çift tıklayarak kurulum programını çalıştırınız.
 • Karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek programı bilgisayarınıza kurma işlemini bitirdikten sonra Başlat (Start) Menüsünden Dict isimli kısayola tıklayarak programı çalıştırınız. Program çalıştırıldığında bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat göstergesinin yanında kitap resmi belirecektir.
 • Bu kitap resminin üzerinde sağ tıklama yaptığınızda açılan menüden kelimelerin kaç dakikada bir gösterilmesini istediğinizi seçebilir, programın kelime gösterimi yapmasını durdurabilir veya programı kapatabilirsiniz.
 • Yine aynı menü yardımıyla Lisans Talebinde bulunabilirsiniz.
 • Dict İngilizce Programı İçin Yorum Yap

  reklam

  Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

   Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

  • Google Earth Harita Programı

   Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

  • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

   Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

  • Arapça Klavye

   Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

  • ElvanPark-Zil Programı

   ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

  • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

   ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

  • Emosis Soru Bankası

   Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

  • Melodili Okul Zili

   Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

  • FullSosyal Bilgi Yarışması

   İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.

  • İlköğretim 8. Sınıf Matematik Seti

   İlköğretim 8. Sınıf Matematik Manipülatifleri.Manipülatif kelimesi İngilizce'de herhangi bir nesneye dokunarak,nesneyi kullanarak ve fiziksel özelleklerini değiştirerek farklı bir şekle ve kalıba döndürme anlamına gelmektedir.