Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Aktif Mail.net
Limit:
Yok
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Değişken Faiz Hesaplama

AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.
% 5 komisyon ve yüzde % 0,3 çek tazminatı hesaplatma ve toplam alma işlemlerini faiz hesabı ile birlikte yapabilirsiniz.
Yıllık olarak hesaplatmak istediğinizde gün sayısını 360 ya da 365 olarak ayarlayabilirsiniz. Programa vade başlangıç tarihinizi girdikten sonra faizinizi hesaplatmak için işlem tarihinizi ve borç tutarınızı girmeniz yeterlidir.
Düzeltilmiş olan bu sürümde faizler sekmesinden faiz oranını ve tarih aralıklarını değiştirme imkanınız mevcuttur.
Ayrıca programın Türkçe ve ücretsiz oluşu da kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.
Programın çalışması için sisteminizde Microsoft.net Framework 2 yazılımının yüklü olması gerekmektedir.
akindir.com
Etiket:Değişken Faiz Hesaplama programını indir download faiz hesaplama programı değişken faiz hesaplama

Değişken Faiz Hesaplama İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

  • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

    E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

  • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

    Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

  • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

    Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

  • Polisoft Sigorta Programı

    Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

  • Zirve Müşavir Paketi

    Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

  • Mali Mevzuat Takip Programı

    Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

  • Maaş Durum Belgesi

    Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

  • Sözleşmeli Personel Bordrosu

    Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

  • Değişken Faiz Hesaplama

    AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

  • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

    ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.