Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Cellica Software
Limit:
*
Kategorisi:
Programlama (163 program)

Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor. Kurulum dosyasının indirip kurduktan sonra cihazınıza da ek program yüklenecek ve sorgulama, güncelleme gibi işlemleri cihaz üzerinden de yapabileceksiniz. Programın dikkat çeken özellikleri; Masaüstüne kurulan program ile cihazdaki veritabanında her türlü değişiklik, güncelleme, ekleme ve masaüstünüzdeki veritabanı ile eşitleme şansı,Veritabanlarına ait geçmiş - güncelleme ve yapı değişikliği - bilgilerinin tutuluyor olması ve geçmiş yapılardan herhangi birine tekrar dönülebilmeyi desteklemesi,Cihazınızdaki veritabanına ait tablolar üzerinde her türlü sorgulama ve filtreleri kullanarak sorgu yapılabilmesi,Belirli zaman dilimleri ayarlanarak otomatik eşitleme ve yedek işlemlerinin yapılabilmesi.

Database Viewer Plus [ Pocket PC ] İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.