Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Awem Studio
Limit:
*
Kategorisi:
Gazino ve Şans Oyunları (32 program)

Cradle of Rome

Eski Roma'nın tekrar inşa edilmesi için size bir şans verildiğini hayal edin! Bu efsanevi şehir, eski dünya tarihindeki en eski ve en güzel başkentlerden biriydi. Ve onun imparatoru olacaksınız.Küçük bir ihtiyaçla başlayabilirsiniz. Bir köy gözükür ardından bir çeşme ya da bir taverna satın alabilirsiniz. Hayat burada tekrar canlanmaya başlayacak. Ayrıca buraya Roma mimarisinin baş yapıtlarını getirmelisiniz. Coliseum, gladyatörleriniz için iyi bir çalışma okulu olabilir.Roma şehrini inşa ettiğiniz zaman insanlar sizi Roma'nın büyük imparatoru ilan edecek. Bir baş rahip sizin bu değerli övgüyü hak ettiğinizi düşünecek. Avamlar için mevcut olanı değil, özel bir ayrıcalığı kabul etmek ister misiniz? Ardından testi geçtikten sonra Olympus'u ziyaret etmenize izin verilecek. Tüm Romalı Tanrıların evini.ÖzelliklerEski Roma mimarisinin 20 baş yapıtından daha fazlasını inşa edin.Küçük bir köyden başlayıp 5 tarihsel devri ve Roma İmparatorluğu'nun altın çağına ulaşın.Gereksinim ve sistemOyun Windows 98/ME/2000/XP'de çalışır.Pentium III 1000 ya da üstü, 256 Mb. bellek.DirectX 8.1 ya da üstü. Oyunun fiyatı ise: 19.95 USD'dir

Cradle of Rome İçin Yorum Yap

reklam

Gazino ve Şans Oyunları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İddaa Gold Edition İddaa Tahmin Programı

  İddaa tahmin programları, kazandırarak büyümeye devam ediyor! Tahmin programları maçları bilgisayar tahmin ediyor siz kazanıyorsunuz!.. İddaa Gold Edition tahmin programlarının en yenisi.

 • iddaa sistem hesaplama - gol radarı - kupon makine

  İddaa oyuncusunun akla gelebilecek her ihtiyacı düşünülerek hazırlanmış, tamamen ücretsiz 3 programın yer aldığı bir paket program.

 • Oktaka Okey

  Oktaka Okey gerçekci grafikleri ile ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde online okey oynama keyfini arttırıyor. Rakiplerinizin ıstakasını devirmekten, içecek siparişine, ESC gizleme moduna kadar birçok özelliği mevcut.

 • Suplot Süper Loto 6/54 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • GanyanBilen

  GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır.

 • Saylot Sayısal Loto 6/49 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • Erdaşsoft İDDAA-cı

  İDDAA'cı programının çalışma mantığı şöyle;matematiksel olarak ister İLK YARI/MAÇ SONUCU 2 maç, ister MAÇ SONUCU 4 maç oynayın herhalûkarda 81 kupondan 1 kupon kesin tutuyor.Program bu sistemi kullanarak 81 kupon için hesaplamayı yapıp kuponları basıyor.

 • MeHeR OyunSoft

  İçerinde 18 tane oyun bulunmaktadır oyunlar ( Freecell, Tavla, Klasik Okey, Göz Testi, Hearts, King200, DXBoll, Dart, Soltaire, Bilardo, Color Line, Blocks, Spider Soltaire, Same, Satarnç, Batak, Pişti, Morio) zeka geliştirici can sıkıntısını giderici eğl

 • ŞansınaBak

  Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız.

 • Out Of The World

  Diablo ve Crimsonland'dan esinlenilerek yapılmış, Shooter ve RPG'nin karışımı olan bir oyun.