Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
PrimaSoft PC
Limit:
*
Kategorisi:
Veritabanı (13 program)

Car Organizer Deluxe

Car Organizer Deluxe, Windows için araba koleksiyon yazılımıdır. Favori arabalarınız ya da hobi amaçlı gerçek/sanal araba koleksiyonunuz hakkında bilgiler oluşturabileceğiniz; ayrıca sanal araba katalogları oluşturmak isteyen araba satıcıları için de bir veri kataloglama yazılımıdır.
Özellikleri :
 • Hazır şablon kullanımı: Kolay arayüz sayesinde
  araba bilgilerinizi hızlıca yönetin.
 • Veritabanına hızlı erişim: Sütun ve satır oluşumuyla verilerinizi inceleyebilirsiniz. Standart kayıt işlemiyle kayıtları düzenlemek, değiştirmek mümkün.
 • Verilere kolayca erişim: Rapor sihirbazı, etiket sihirbazı, Html üretim sihirbazı, profesyonelce
  belgeler, kataloglar, renkli etiketler ve grafikler oluşturun.
 • Esnek araçlar: Envanter paket şablonlarının içeriklerini kolayca düzenleme.
 • Rapor ve etiket sihirbazı: Programdan direk etiketleme, rapor çeşitliliği ve yazdırma. Sihirbaz
  yardımıyla ayrıntılı olarak bir takım ayarları yapabilirsiniz: Renk, boyut, kenarlık, grafik, rapor konumu, gibi. Gelecekte kullanmak için bu şablon
  ayarlarını da kaydedebilirsiniz. Tüm Amerikan ve Avrupa etiket şablonlarını destekler.
 • Esnek şablon özelliği: Şablonları düzenleme imkanı: Veri gösterme, rapor ayarları, etiket ayarları, html rapor ayarları, yeni kayıt, sıralama, süzme, kayıt gösterme gibi
 • Uzmanlaşmış veri alanı/kontrolü: Tarayıcıdan direk giriş desteği, grafiksel alanda güçlü yakalama işlevi, sayısal veri alanıyla hesap makinası, tarih alanıyla takvim, e-posta alanıyla bütünleşik e-posta programı, internet adres alanıyla bütünleşik web tarayıcı, harici
  grafik alanı; bu alan türüyle jpeg ve gif imaj biçimini depolar.
  Grafiksel alan en önemli imaj türlerini destekler: GIF,
  JPEG, PNG, BMP...
 • Ek özellikler: Esnek arama ve değiştirme işlevi; özet, grafik işlevi, metinden-metine alma/verme,
  Dbase dosyalar, sistemde çoklu kullanıcı kullanımı.
  Deneme sürümünü tam işlevli olarak 45 gün kullanabilirsiniz.
  Satın almak isterseniz fiyatı: 65 USD.akindir.com
 • Car Organizer Deluxe İçin Yorum Yap

  reklam

  Veritabanı Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Kimlik Bildirim

   Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kul

  • Bt Döviz

   Döviz buroları için ideal çözüm imkanları sunan Bt Change Office ile sonsuz vezne desteği, tüm döviz işlemleri, anlık, günlük ve genel raporlar, web sayfasına otomatik kur gönderme, çok kullanıcılı kasa programı ile bilgilere heryerden erişim, hızlı verit

  • ByMuhtar

   Mahalle ve köy muhtarlıklarının evrak işlemlerinin, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu program ile hane ve kişi kaydı yapılabilmektedir. Muhtarlıklarda kullanılan her türlü evrakı hazırlar ve isteğe bağlı ya da otomatik olarak doldurur.

  • iPod Folder

   Tanıtım:iPod Folder programı ile iPod'unuzun içerisindeki tüm şarkıları Macintosh'unuza aktarabilirsiniz.Şarkıları albümlerine göre klasör şeklinde aktaran program düzenli bir arşiv olanağı sağlıyor.

  • Otel Takip ve Kimlik Bildirim

   Üreticinin Açıklaması : Otel Takip ve Kimlik Bildirim programı küçük ve orta ölçekli pansiyon ve oteller ile öğretmen evleri, yurtlar ve özel hastanelerin müşteri takibinde kullanabileceği basit kullanım ve gelişmiş özelliklere sahip bir otomasyon program

  • iPodLinux Installer (Mac )

   Tanıtım:Bu bir hayal değil. Evet doğru okudunuz. iPod'a linux yükleyebilirsiniz. Video oynatmayan iPod Nano'da da video oynatabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız çok basit. iPod'u bilgisayarınıza bağlamak ve iPodLinux'u yüklemeye başlamak.

  • iPod Backup

   Tanıtım:iPodBackup, iPod'unuzun kullandığı tüm içeriği tek bir tuşla yedek alabilen bir yazılımdır. MAC OS X işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan yazılımın ücretsiz olması da büyük bir avantaj.

  • DataSlave

   Bu veritabanı dışındaki veri ve hareket için bir araçtır.Check de-çoğaltmak ve pazarlama kalitesini artırmak ve maliyetleri kaydetmek değerli veri temizleyin.

  • WinHex Hex Editor

   Winhex programı ciddi bir bilgisayar kullanıcısı için oldukça hoş araçlar içeriyor. Winhex programı bir hexadecimal editörde bulunması gereken bir çok özelliği fazlasıyla barındırıyor. Programın diğer bir özelliğde file splitter olarak iş görmesi.

  • CetaSoft Adres

   CetaSoft Adres, her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcınınihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan birveritabanı programıdır.Yazılımın Genel ÖzellikleriTüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.