Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Bywifi
Limit:
Yok
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

Bywifi

Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.
Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.
Bu siteler genellikle video dosyalarını indirmek için doğrudan bir bağlantı sunmaz. Bywifi gibi programlarla bu videoları indirebilirsiniz.
Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine (saatin yanı) yerleştirir.
Farenin sol tuşuyla tıkladığınızda açılan küçük pencereye arayacağınız video adını yazıp, ara (search) tuşuna bastığınızda bir Internet Explorer penceresi açılır ve google.video içinde arama yapar.
Örnek sayfa için
bakınız
Bulduğu sonuçları listeler. İndireceğiniz dosyayı öncelikle 'play' tuşuna basıp oynatın ve daha sonra video üstünde beliren program simgesinde yer alan 'ok' tuşuna bastığınızda indirme işlemi başlatılır.
Ayrıca aşağıda adı yazılı sitelere gidip ordan da aynı işlemi yapabilirsiniz.
Örnek sayfa için
bakınız.Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin veriniz.
Özellikler:

 • YouTube, Facebook, Dailymotion, Veoh, Metacafe, 56.com, Youku, Tudou, CrunchyRoll, MegaVideo, 5min, 6.cn, 9you, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Bebo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, BollywoodHungama, Break, Broadcaster, Buzznet, Chilevision.cl, ClipFish.de, ClipLife.jp, ClipJunkie, ClipShack, CollegeHumor, Current, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, dalealplay, DevilDucky, Disclose.tv, DoubleAgent, eBaumsWorld, elpolvorin, eSnips, ExpertVillage, EVTV1, FindVideos, Flurl, FunnyJunk, FunnyorDie, Glumbert, GodTube, GoFish, Google Video, Graspr, iFilm, Hallpass, HowCast, HowStuffWorks, iShare.Rediff, Jokeroo, Jumpcut, Kewego, Kontraband, ku6, Izlesene, LiveVideo, LiveLeak, lulu.tv, Mediabum, Midis.biz, MilkandCookies, Mojoflix, MonkeySee, Music.com, MusicMaza, MusicVideoCodes.info, Myspace, MyVideo.de, Newgrounds, NothingToxic, Pikniktube, Pixparty, Photobucket, PlsThx, PokerTube, Putfile, PWNorDIE, RetroJunk, Revver, RuTube.ru, SantaBanta, Sevenload, Sharkle, Shoutfile, Sina Videos, SmitHappens, Snotr, Spike, StreetFire.net, StupidVideos, SuperDeluxe, SuperNovaTube, TeacherTube, That Video Site, TheOnion, TinyPic, TotallyCrap, tu.tv, vbox7, Viddyou, Videa.hu, VideoWebTown, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, Vidiac, Vidivodo, vidiLife, VidPK, Vimeo, VReel.net, vSocial, Yahoo Videos, WeGame, Wuapi, Yikers, Yobler, YourFileHost, YouSportz, YummyBun, ZippyVideos, Zoopy, zShare.net siteleri destekler.
 • Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcıları destekler.
 • FLV, WMV, RM, RMVB gibi dosya türlerini destekler.
 • Tüm Windows sürümleriyle çalışır.
 • Nokia, iPhone, SamSung, iPad, iPod, PSP, cep bilgisayarı gibi cihazlar için video indirilebilir.
 • Videoyu izlerken indirebilme özelliği sadece Internet Explorer da mevcut.
 • Video indirildikten sonra biçim değiştirilebilir.
 • Hızlı arama özelliği sayesinde sonuçlar hemen listelenir.
  Ekran Resimli Kurulum Sayfası
  Ayrıca Program Ücretsizdir.
 • Bywifi 1.3.13

  Bywifi İçin Yorum Yap

  reklam

  Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Orbit

   Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

  • Bywifi

   Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

  • MP3-Wolf

   Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

  • HiDownload

   HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

  • GrabJPG

   GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • FlashGet (Classic)

   FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

  • RapGet

   RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

  • Net Transport

   Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

  • Celebrity Magnet

   İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

  • GetGo Download Manager

   GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.