Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Bilge Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Veritabanı (13 program)

ByMuhtar

Mahalle ve köy muhtarlıklarının evrak işlemlerinin, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu program ile hane ve kişi kaydı yapılabilmektedir. Muhtarlıklarda kullanılan her türlü evrakı hazırlar ve isteğe bağlı ya da otomatik olarak doldurur. Nakil, mahalle içi nakil, askerlik ve ölüm işlemleri sihirbaz arayüzü ile hazırlanmaktadır. Aile reisi değiştirme, eş seçimi, artan form 5 numarası, resim ekleme ve nakil-askerlik-ölüm kayıtlarını geri alabilme gibi daha birçok özelliği ile muhtarlarımıza büyük kolaylıklar getirmektedir.
Konutta kalanlara ait kimlik bildirme belgesi (form 5), nüfus cüzdanı örneği, nüfus cüzdanı talep belgesi, uluslararası aile cüzdanı talep belgesi, ikametgâh kâğıdı, nakil ilmühaberi, sağ belgesi, fakirlik ilmühaberi, meşguliyetsizlik ilmühaberi, medeni durum ilmühaberi, iyi hal durum ilmühaberi, evci kâğıdı, ölüm ilmühaberi, yokluk ilmühaberi gibi birçok raporu yüksek hız ve verimde hazırlamaktadır. Muhtarlık işlemlerinde kullanılan evrakları matbu olarak alma olanağı sağlamaktadır.
Mahalle ve köy muhtarlıklarının kullanımına sunulan ByMuhtar, kullanım kolaylığı, işlem uyarıları, hızlılık (1.000.000 rastgele kayıt ile test edilmiştir), rapor tasarlama gibi artı özellikleri sayesinde,
* Hane ekleme-düzenleme-silme,
* Hane halkını silme,
* Kişi ekleme-düzenleme-silme,
* Nakil sihirbazı,
* Mahalle içi nakil sihirbazı,
* Ölüm işlemleri sihirbazı,
* Askerlik işlemleri sihirbazı,
* Nakil işlemini geri al-yeniden düzenle-sil,
* Ölüm işlemini geri al-yeniden düzenle-sil,
* Askerlik işlemini geri al-yeniden düzenle-sil,
* Aile reisi seçimi,
* Eş seçimi,
* Resim ekleme,
* Otomatik form 5 numarası,
* Otomatik aile sıra no düzenleme,
* Tanımlar,
* Seçenekler,
* Gelişmiş bul,
* Genel ayarlar ile ilgili işlemler yapılabilmektedir. Muhtarlık bölgesinde oturan tüm kişilerin evrak işleri, kayıt ve takibi gibi birçok işlemi sadeleştirerek yapar. Son düzenlemelere göre hazırlanmış tüm belge ve matbu evrakların yazıcı çıktıları alınabilmektedir.
* Konutta kalanlara ait kimlik bildirme belgesi (form 5),
* Nüfus cüzdanı örneği,
* Nüfus cüzdanı talep belgesi,
* Uluslararası aile cüzdanı talep belgesi,
* İkametgâh kâğıdı,
* Nakil ilmühaberi,
* Sağ belgesi,
* Fakirlik ilmühaberi,
* Meşguliyetsizlik ilmuhaberi,
* Medeni durum ilmuhaberi,
* İyi hal durum ilmuhaberi,
* Evci kağıdı,
* Ölüm ilmuhaberi,
* Yokluk ilmuhaberi
Fiyatı: 400 YTL + KDV

ByMuhtar İçin Yorum Yap

reklam

Veritabanı Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Bildirim

  Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kul

 • Bt Döviz

  Döviz buroları için ideal çözüm imkanları sunan Bt Change Office ile sonsuz vezne desteği, tüm döviz işlemleri, anlık, günlük ve genel raporlar, web sayfasına otomatik kur gönderme, çok kullanıcılı kasa programı ile bilgilere heryerden erişim, hızlı verit

 • ByMuhtar

  Mahalle ve köy muhtarlıklarının evrak işlemlerinin, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu program ile hane ve kişi kaydı yapılabilmektedir. Muhtarlıklarda kullanılan her türlü evrakı hazırlar ve isteğe bağlı ya da otomatik olarak doldurur.

 • iPod Folder

  Tanıtım:iPod Folder programı ile iPod'unuzun içerisindeki tüm şarkıları Macintosh'unuza aktarabilirsiniz.Şarkıları albümlerine göre klasör şeklinde aktaran program düzenli bir arşiv olanağı sağlıyor.

 • Otel Takip ve Kimlik Bildirim

  Üreticinin Açıklaması : Otel Takip ve Kimlik Bildirim programı küçük ve orta ölçekli pansiyon ve oteller ile öğretmen evleri, yurtlar ve özel hastanelerin müşteri takibinde kullanabileceği basit kullanım ve gelişmiş özelliklere sahip bir otomasyon program

 • iPodLinux Installer (Mac )

  Tanıtım:Bu bir hayal değil. Evet doğru okudunuz. iPod'a linux yükleyebilirsiniz. Video oynatmayan iPod Nano'da da video oynatabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız çok basit. iPod'u bilgisayarınıza bağlamak ve iPodLinux'u yüklemeye başlamak.

 • iPod Backup

  Tanıtım:iPodBackup, iPod'unuzun kullandığı tüm içeriği tek bir tuşla yedek alabilen bir yazılımdır. MAC OS X işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan yazılımın ücretsiz olması da büyük bir avantaj.

 • DataSlave

  Bu veritabanı dışındaki veri ve hareket için bir araçtır.Check de-çoğaltmak ve pazarlama kalitesini artırmak ve maliyetleri kaydetmek değerli veri temizleyin.

 • WinHex Hex Editor

  Winhex programı ciddi bir bilgisayar kullanıcısı için oldukça hoş araçlar içeriyor. Winhex programı bir hexadecimal editörde bulunması gereken bir çok özelliği fazlasıyla barındırıyor. Programın diğer bir özelliğde file splitter olarak iş görmesi.

 • CetaSoft Adres

  CetaSoft Adres, her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcınınihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan birveritabanı programıdır.Yazılımın Genel ÖzellikleriTüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.