Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
RtSoft
Limit:
*
Kategorisi:
Sözlük (119 program)

Büyük Genişletilmiş Sözlük

Üreticiden:Büyük Genişletilmiş Sözlük 7.64, Genel olarak çok dilli bir sözlük programıdır. Kullanıcının isteğine bağlı olarak sözlük ekleme Menü dili, tekli ve çoklu olarak kelime ekleme ve telaffuzu Türkçe, Osmanlıca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca kelimeleri, dosyaları okuma....Programın genel özellikleri;Genel olarak program çok dilli sözlük için yapılmıştır.Kullanıcının isteğine bağlı olarak sözlük eklemeMenü dili, tekli ve çoklu olarak kelime eklemeTürkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca, İspanyolca kelimeleri, dosyaları okumaAnimasyonlar üzerinde ses, hız ve karakter değiştirmeVe diğer sözlük dosyaları eklenmiştir.Ctrl + 1, 2, 3 tuşu ile okutma ve sözlükte arama;Seçilmiş olan sözlükte, (kontrol ve 1) Ctrl + 1 tuşuna aynı anda basarak sadece ana kelimeyi okutabilirsiniz. Seçilmiş olan sözlükte, (kontrol ve 2) Ctrl + 2 tuşuna aynı anda basarak ana kelimeyi buldurarak sadece açıklamasını okutabilirsiniz. Seçilmiş olan sözlükte, (kontrol ve 3) Ctrl + 3 tuşuna aynı anda basarak ana kelime ile birlikte açıklamasını okutabilirsiniz. Seçilmiş olan sözlükte, (kontrol ve 4) Ctrl + 4 tuşuna aynı anda basarak okumayı durdurabilirsiniz. Herhangi bir yerde(web sayfalarında, Windows içerisinde kullandığınız dosyalarda) anlamını bilmediğiniz bir kelimeyi seçtikten sonra kontrol ve 1, 2, 3 tuşlarına basarak aramayı, okutmayı sağlayabilirsiniz.

Büyük Genişletilmiş Sözlük İçin Yorum Yap

reklam

Sözlük Kategorisi Çok İndirilenleri

 • RT Osmanlıca Çeviri

  RT Osmanlica çeviri programı. Osmanlıca ve arapça yazılmış metinleri latinize ve osmanlıcaları da tercüme eder. Demo kısıtlı versiondur. Bir çok gelişmiş özellik eklenmemistir demo versionunaRT Osmanlıca Çeviri 3.

 • ingTur Mini Translator (Çevirmen) İngilizce Türkçe Çevirici

  ingTur Mini Translator Chat ortamında ingilizce kullanıldığında en büyük yardımcınızdır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal bir programdır.

 • MoonStar Sözlük Mtu Sözlük

  İçinde İngilizce - Türkçe & Türkçe İngilizce bir sözlük barındıran , Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı klasik bir sözlüktür.

 • Osmanlıca Kursu

  11 derslik Osmanlıca kursu. Bu dersler ile Osmanlıca öğrenmeniz ve bildiklerinizi test edebilmeniz amaçlanıyor. Program ilk kez tarafımdan buradan yayınlanıyor.

 • Cümle Çeviri Programı

  Büyük Türkiye Projesine ait bulunan 2. adım, yani cümle çeviri programı şimdilik maksimum kelime çeviri sistemine sahiptir. Hem Türkçeden hem de ıngilizceden çeviri yapılabilen projeye ilerleyen zamanlarda çok daha güçlü bir mimari geliceği kesindir.

 • TiT Sözlük

  TiT Sözlük İngilizce cevırı yapabilen kullanıslı bir sözluk programı.Programın kullanımı kolay olmasıyla ön plana cıkıyor. AKindir.

 • Sözlük

  Kullanımı kolay sözcük bazında bir çeviri programı. Binlerce sözcük ve söz bu programda. Üstelik sisteme hernangi bir dll/ocx dosyasi da bulastirmadan oldukça hızlı bir arabirim ile kullanılabiliyor.

 • Turing Türkçe&İngilizce Çeviri

  Turing Çeviri programı ingilizce - türkçe ve türkçe - ingilizce çeviri yapar. Turing programı şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. Programın en önemli avantajı; tam sürümü ücretsizdir.

 • Babylon İngilizce-Almanca Glossary

 • Magic Translator

  Magic Translator, bir çevrimiçi belge ve web sayfa çeviricisidir. Program 11 dili destekler. Bu diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Hollandaca, Rusça, Çince, Korece, Japonca'dır.