Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
AMF Network
Limit:
*
Kategorisi:
Adres - Etiket (51 program)

Business Card Creator

Business Card Creator, profesyonelce tam renkli kartvizitler oluşturmaya yarayan bir program. Bilgisayarınızdaki kurulu font ve renklerden kartvizitlere özel metinler uygulayabilirsiniz. Ayrıca çizim araçları ve yüzlerce imaj, logolar ve diğer nesneler ekleyebilirsiniz.Kaydetmiş olduğunuz parçaları daima tekrar bastırabilirsiniz. Business Card Creator profesyonelce araçlar sunar. Şablonlar ve tasarımlarla profesyonel kartlar oluşturmak mümkün. Tam sürüm yüzlerce şablon içerir.ÖzelliklerKullanımı kolay- Bilgisayarınızda güzel kartvizitler yapabilirsinizÇıktı dosya çeşidi- Kişisel ve profesyonel yazıcılara yazdırmak için gönderir(çevrimiçi ve yerel yazıcı)Çeşitli çizim araçları içerip, kartvizit oluşturmaya yardım eder.Özel grafik, logolar ve çizgi araçları eklenirTarayıcıdan resim tararAvrupa ve diğer birçok kart kağıdını depolarYakınlaştırır, otomatik ve diğer seçenekler sunarProfil yönetimi: Profilinizi kaydeder(şirketinizin ya da diğer profilleri). Böylece tekrar oluşturmazsınızYazıcı yönetimi: Dakikalar içinde çeşitli özel kartlar oluşturabilirsiniz. Renkli lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılarla çalışırŞablon yönetimi: Hazır şablonları ya da kendi oluşturduğunuz şablonları kullanmaArtistik arka plan ve güzel kartvizitler oluşturmaya yardım ederKullanımı kolay- Büyük çaba göstermeden çıktı oluşturmaTam sürüm fiyatı: $29.95

Business Card Creator İçin Yorum Yap

reklam

Adres - Etiket Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Rehberi Takip Programı

  Bu program ile işyerinizdeki tüm telefon numara kayıtlarını esnek bir şekilde yönetebilirisiniz. Programda kayıt etme , kayıt arama ,silme güncelleme gibi temel işlevlerin yanısıra gelişmiş özelliklerde vardır.

 • Adres-Etiket Programı

  Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir.

 • VCF Generator

  Üreticinin Açıklaması: Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere oluşturulmuştur.

 • OBS Telefon

  Üreticinin Açıklaması:Kullanımı kolay, müşteri ve satıcılarınızı ya da şahsi telefonlarınızı tutabileceğiniz ücretsiz bir telefon yazılımıdır. Bu program ile işleriniz kolaylaşacaktır.

 • SenLab

  Etiket basmak için kullanabileceğiniz, basit, küçük boyutlu ve ücretsiz bir program. Etiketlerin üzerindeki adresleri bir metin dosyasından alabiliyor.

 • Socio Türkçe

  Üreticinin açıklaması:Socio Programı Java ve HSQLDB teknolojileri ile geliştirilmiş, Flash Disk'ten, memory stick'e normal bilgisyarınızdan, Taşınabilir Harddiskinize kadar her platformta çalışabilen basit bir telefon defteri uygulamasıdır.

 • Sezginer Portable Rehber

  Bu program taşınabilir bir rehber programıdır. Taşınabilir olduğu için herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Ajandası sayesinde günlük notlarınızı randevularınızı ekleyebilirsinizSezginer Portable Rehber 1.

 • Business Card Creator

  Business Card Creator, profesyonelce tam renkli kartvizitler oluşturmaya yarayan bir program. Bilgisayarınızdaki kurulu font ve renklerden kartvizitlere özel metinler uygulayabilirsiniz.

 • 3.5 Inch Disk Label Creator for Word

  3.5" Disketlerinize bu küçük ama kullanışlı programla etiketler yaratabilirsiniz.Standart 3x5 etiket kullanarak sayfa başına 15 etiket basmak mümkün.

 • Geliştirici AdresLite

  Üreticiden: Geliştirici AdresLite 2.6 ile mürekkep püskürtmeli yada nokta vuruşlu yazıcılardan posta etiketi basabilirsiniz. Yalnız programın asıl amacı toplu e-posta gönderimi yapmak ve posta okumaktır.