Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Bt grup
Limit:
*
Kategorisi:
Veritabanı (13 program)

Bt Döviz

Döviz buroları için ideal çözüm imkanları sunan Bt Change Office ile sonsuz vezne desteği, tüm döviz işlemleri, anlık, günlük ve genel raporlar, web sayfasına otomatik kur gönderme, çok kullanıcılı kasa programı ile bilgilere heryerden erişim, hızlı veritabanı yapısı ve Windows tabanlı, grafiksel arayüzü ile kolay kullanım özelliklerinin birleştiği tek döviz programı.
Bt Döviz programı döviz bürolarının en büyük yardımcısı olacak şekilde hazırlandı. Bu amaçla uzun süren çalışma ve test süreci sonucunda, gelişmiş kullanıcı arabirimi ile kullanımı kolay ve zevkli hale getirmek amacıyla hem grafik dizaynı hem de kullanıcı dostu arabirimiyle tasarlanarak hizmetinize sunuldu.
Bt Döviz programı çalışma hızı, veri güvenliği, grafiksel ve tablo raporlama , rapor çıktıları, web entegrasyonu, çevrimiçi kur gönderme gibi özellikleri ve windows tabanlı tüm sistemlere uygun şekilde projelendirildi. Bt Döviz’in hızlı çalışması sayesinde tüm veznelerdeki son durumu ve işlemleri pek çok anlık rapor ile izleyebilirsiniz. Programı kendi kullanımınıza göre özelleştirebilir görünümünü, yazı boyunu, ekran görünümlerini kaydedip farklı temalar oluşturabilirisiniz. Pek çok işi tek tuşla yapabilirsiniz ve çoğu işi de Bt Döviz programı sizin için otomatik olarak halleder. İşlerinizde hızlı, güvenilir, kaliteli ve güzel bir yardımcınız olsun istiyorsanız Bt Döviz programını deneyin. Deneme sürüm 5 saatliktir.AKindir.Com Download dowland indir

Bt Döviz İçin Yorum Yap

reklam

Veritabanı Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Bildirim

  Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kul

 • Bt Döviz

  Döviz buroları için ideal çözüm imkanları sunan Bt Change Office ile sonsuz vezne desteği, tüm döviz işlemleri, anlık, günlük ve genel raporlar, web sayfasına otomatik kur gönderme, çok kullanıcılı kasa programı ile bilgilere heryerden erişim, hızlı verit

 • ByMuhtar

  Mahalle ve köy muhtarlıklarının evrak işlemlerinin, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu program ile hane ve kişi kaydı yapılabilmektedir. Muhtarlıklarda kullanılan her türlü evrakı hazırlar ve isteğe bağlı ya da otomatik olarak doldurur.

 • iPod Folder

  Tanıtım:iPod Folder programı ile iPod'unuzun içerisindeki tüm şarkıları Macintosh'unuza aktarabilirsiniz.Şarkıları albümlerine göre klasör şeklinde aktaran program düzenli bir arşiv olanağı sağlıyor.

 • Otel Takip ve Kimlik Bildirim

  Üreticinin Açıklaması : Otel Takip ve Kimlik Bildirim programı küçük ve orta ölçekli pansiyon ve oteller ile öğretmen evleri, yurtlar ve özel hastanelerin müşteri takibinde kullanabileceği basit kullanım ve gelişmiş özelliklere sahip bir otomasyon program

 • iPodLinux Installer (Mac )

  Tanıtım:Bu bir hayal değil. Evet doğru okudunuz. iPod'a linux yükleyebilirsiniz. Video oynatmayan iPod Nano'da da video oynatabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız çok basit. iPod'u bilgisayarınıza bağlamak ve iPodLinux'u yüklemeye başlamak.

 • DataSlave

  Bu veritabanı dışındaki veri ve hareket için bir araçtır.Check de-çoğaltmak ve pazarlama kalitesini artırmak ve maliyetleri kaydetmek değerli veri temizleyin.

 • iPod Backup

  Tanıtım:iPodBackup, iPod'unuzun kullandığı tüm içeriği tek bir tuşla yedek alabilen bir yazılımdır. MAC OS X işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan yazılımın ücretsiz olması da büyük bir avantaj.

 • WinHex Hex Editor

  Winhex programı ciddi bir bilgisayar kullanıcısı için oldukça hoş araçlar içeriyor. Winhex programı bir hexadecimal editörde bulunması gereken bir çok özelliği fazlasıyla barındırıyor. Programın diğer bir özelliğde file splitter olarak iş görmesi.

 • CetaSoft Adres

  CetaSoft Adres, her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcınınihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan birveritabanı programıdır.Yazılımın Genel ÖzellikleriTüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.