Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
İshak Aykurt
Limit:
30 günlük kullanım
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Beyanname F(x)

Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı. Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme. Beyanname F(x) düşünce, görsel ve kullanım açısından benzerleri ile kıyaslanmayacak bir programdır.%100 beyanname görünümünde olduğu için dikkatinizi dağıtmaz ve hatalarınızı en aza indirger. Herhangi ek bilgi ve parametreye kalmadan beyannameler hazırlanabilir.Kullanıcı sayısı sınırsız ve sabit bir üçretle çok ekonomik.Kopyala, yapıştır, kes, sil ve geri al işlevleri ve kısa yol tuşlarıTab, enter ve oklar ile alanlar üzerinde hızlıca geçiş.Veritabanı kullanmadığından her bilgisayarda çalışır.

Hazırladığınız beyannameleri belge olarak saklayabilirsiniz.Beyanname yöneticisi çalıştığınız belgeleri yükler.Sakladığınız beyanname belgelerini çoğaltabilir, kopyalayabilir ve dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz. Aynı anda istediğiniz kadar beyanname ile çalışabilirsiniz.Çalıştığınız beyannameyi değiştirip yeni beyanname olarak kaydedebilirisiniz.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktısı görebilme önizlemeyi zoomlama ve resim olarak kaydetme. Çok çeşitli toplu beyanname basımı (Tek sayfa, ön yüzleri, arka yüzleri, istenen beyannameleri...)Sayfa boşlukları ayarı otomatik hesaplanır.

Ayrıca manuel ayarlanabilir.Dosyadan veri okuma fonksiyonu sayesinde istenen alan başka bir dosyadan hesaplanabilir. Firma bilgileri bölümü ve beyanname hazırlama bölümü Firma bilgilerini beyanname hazırlanırken otomatik yükleme. Formüllü alanlar renklendirildi. Matrah alanları basamak sayısından bir basamak fazlasını alabiliyor.

Hurda KDV oranı girilebiliyor ve çıktısı alınabiliyor Windows Xp görünümüm (Windows Xp işletim sisteminde)ve diğerleri...İnternetten download edip yükleme şifresi yok ve kullanıcı sınırlaması yok sadece size özel.Daha fazla bilgi için program sitesine bakabilirsiniz.

Beyanname F(x) İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.