Lisans:
Shareware
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Typhoon Software
Limit:
Deneme Açamlı
Kategorisi:
CD - DVD Kayıt Araçları (4 program)

AutoRun Typhoon

CD-ROM'a takılanCD'yi otomatik olarak başlatır.CD içerisindeki herhangi bir dosyayı yükler.10 dosya Listeler gösterir ve seçmeli etkiyle dökümanlar başlatabilir.Dosyaları birerli olarak yerleştirebilir.Dosyaları otomatik olarak yerleştirebilir.CD otomatik çalışarak , herhangi bir tipin herhangi bir dosyasını açabilir.Bir HTML'i temel alırsa, CD sokulduğu zaman otomatik olarak çalışır hazır gelen tarayıcıda dosya yüklenir.

Programın yeni versiyonunda CD'lerinize program üzerinden yaptığınız slide show'ları kaydebilir yada programda saklayabilirsiniz. 90 ülkede 12.000 profesyonel kullanıcının kullandığı program birçok özelliği ile rakiplerini geride bırakıyor.

 

AutoRun Typhoon İçin Yorum Yap

reklam

CD - DVD Kayıt Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo Burning Studio Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

  Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Piyasadaki CD/DVD/Blu-ray yazma araçlarının kullanımı aşırı karmaşık olmasına rağmen Ashampoo Burning Studio kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor.

 • Nero Popüler CD/DVD Yazma Programı

  Popüler CD/DVD yazma programlarından biri olan Nero, profesyonel görünümlü ve menü entegreli DVD ler hazırlayabilme, müzik dosyalarına daha fazla hakimiyet, iPod ve diğer mobil aygıtlar için dosya dönüşümü gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

 • StarBurn

  StarBurn, CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD'leri kapma, yakma ve düzenleme programıdır. Uygun optik okuyucunuz mevcut olduğunda birçok işlemi ücretsiz gerçekleştirmenize olanak tanır.

 • AutoRun Typhoon

  CD-ROM'a takılanCD'yi otomatik olarak başlatır.CD içerisindeki herhangi bir dosyayı yükler.10 dosya Listeler gösterir ve seçmeli etkiyle dökümanlar başlatabilir.Dosyaları birerli olarak yerleştirebilir.Dosyaları otomatik olarak yerleştirebilir.