Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Streamware Development
Limit:
*
Kategorisi:
Programlama (163 program)

Audio Formats SDK

Audio Formats SDK, uygulamalarınıza popüler ses formatları desteği ekleyebilmenize olanak sağlayan bir ActiveX kontrolleri paketidir. Paket WAV, MP3, WMA, Ogg Vorbis gibi çeşitli popüler ses formatları için çözücü ve sıkıştırıcıların yanısıra birçok ses formatını kolayca birbirine çevirebilmenizi sağlayan bir çeviriciyi de bünyesinde barındırmaktadır.Audio Formats SDK yardımıyla uygulamalarınıza yürütme,çevirme,çözme,sıkıştırma ve tag düzenleme özellikleri katabilirsiniz. Tüm bu işlemler için gerekli metod ve fonksiyonlar paketle birlikte sunulan örneklerde ve yardım dosyalarında mevcuttur. Paket aynı zamanda C++ ve Visual Basic ortamı için destek sunmaktadır.Programın Diğer özelliklerine gözatmak istersek;.: Audio ve diğer popüler ses formatlarını sıkıştırabilir(WAV,MP3,WMA,OGG)..: Audio ve diğer popüler ses formatlarını çözebilir(WAV,MP3,WMA,OGG)..: WAV hariç tüm ses formatları için Tag desteği sunar..: Tam donanımlı bir Audio Çevirici ActiveX kontrolü içerir..: Basit çeviri işlemleri için dahili bir Audio Çevirici ActiveX kontrolü içerir..: Basit kullanımlı API'ler içerir..: Streamware Development firmasının diğer ürünleriyle entegre olarak çalışabilir..: ActiveX kontrollerini destekleyen herhangi bir geliştirme ortamında kullanılabilir.Programın tüm özellikleri aktive edilmiş bu sürümünü başlangıçta açılan kayıt penceresini görmezden gelmeniz şartıyla hiçbir süre kısıtlaması olmadan kullanabilirsiniz. Satın almak isteyenler için tam sürüm fiyatı $360.

Audio Formats SDK İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.