Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
AS-Ya Alper Şirvan Yazılım
Limit:
Yok
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

AS-Ya Telefon Rehberi

Bu program, `AS-Ya` tarafından kullanıma sunulan `Akıl Defteri`, `Telefon Rehberi`dir. Program, Bütün Windows sürümlerinde çalışan, mini bir adres takip programıdır.Program, daha çok adres ve telefonlara `anında` ve `kolay` bir biçimde ulaşmaları gereken Santral Görevlileri, Sekreterler vb. için üretilmiştir. Bu program sayesinde her türlü işlemi tek bir ekran üzerinden gerçekleştirirken kullanım kolaylığı ile rahatlığın keyfini yaşayacaksınız!

Programın Bölümleri:

Kayıt: Kayıt yaparken dikkat edilecek unsurlar:*

1-Kayıt, kayıt alanlarının üzerinden yapılır ve giriş daima büyük harfle olur. (Türkçe karakterlere (örn: `I`,`ı`,`İ`,`i` vs.) dikkat ediniz.)

2-Dosya hareketleri ile ilgili her türlü işlem esnasında görev çubuğunun üzerindeki düğmelerden faydalanabilir ve hangi düğmenin ne işe yaradığını farenizin imlecini o düğmenin üzerinde bir süre tutarak öğrenebilirsiniz.

Arama

İndeks seçildikten sonra, `Bul` kutusuna yazılır ve yazdığınız anda, o kaydın üzerine gider. Arama işlemi, tercihinize göre;
a_Ada Göre...
b_Soyada Göre...
c_Şehre Göre...
d_Ülkeye Göre...
e_Telefona Göre... olur.*
Yazdığınız kaydı bulamazsa, ona yakın olanın üzerine gider. Bazı hallerde kayda ait tüm harfleri yazmanız gerekmeyebilir.
Ayrıca eğer SÜZ işaretli ise sadece `Bul Kutusu`na yazılan şarta uygun kayıtlar görünecektir.
Sıralama:

Sıralama işlemi indeks seçiminin ardından gerçekleşir.

Sıralama tercihinize göre;
a_Ada Göre...
b_Soyada Göre...
c_Şehre Göre...
d_Ülkeye Göre...
e_Telefona Göre...
yapılmaktadır.*

Yazıcı:

Yazıcıdan çıktı, 2 şekilde alınır.

1-Tek Kayıt
Yazıcı düğmesi ile ekrana gelen seçim formundan tek kayıt seçeneği ile baskı önizleme ekrana gelir ve üzerinde bulunulan kaydın çıktısı alınır.

2-Tüm Dosya
Yazıcı düğmesi ile ekrana gelen seçim formundan tüm dosya seçeneği ile dosyanın dökümü alınır. Yazıcınızda kullandığınız kağıdın boyutu, A4`ten küçük olmamalıdır.

Şehir Kaydı:
Şehir kayıt düğmesine bastıktan veya üst menüden ilgili seçenek tıklandıktan sonra ŞEHİR ADI, KODU ve ÜLKE kaydı yapılır.
Bunun sebebi, adres kaydı yaparken şehir ismini seçtikten sonra kod ve ülke isminin otomatik olarak getirilmesini sağlamaktır.
Sıralama ve Arama kuralları diğer adres kaydında olduğu gibidir.

Not: *Bu unsurlar şehir kaydında da geçerlidir.

AS-Ya Telefon Rehberi İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.