Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
ATShield Ltd.
Limit:
*
Kategorisi:
Antivirüs (147 program)

Anti-Trojan Shield

Anti-Trojan Shield bir truva atı engelleme yazılımıdır. Sahip olduğu geniş veritabanı ile 78000 civarında bilinen truva atını algılamakta ve sisteminizden temizleyebilmektedir. Sezgisel tarama özelliği ile de henüz tanımlanmamış olan truva atlarının sisteme giriş yapmalarını engelleyebilmektedir. Gerçek-zamanlı bir sistem izleme aracına sahip olan yazılım tüm giriş-çıkışları denetleyerek truva atlarını daha sisteme bulaşmadan etkisiz hale getirebilmektedir. Kullanımı oldukça kolaydır ve gelişmiş tarama özelliklerine sahiptir.Yazılımın Genel Özellikleri78491 tane truva atını tanımlayabilen bir veritabanına sahiptir.Truva atı engelleme yazılımlarının arama ve kaldırma anlamında yükselen çıtasıdır. Gelişmiş sezgisel analiz ile yeni ve tanımlanmamış truva atlarını durdurmaktadır.Gizli kötü niyetli yazılım kodlarını ve karmaşık zararlıları algılayabilecek yapıda olan yazılım kodlamasına sahiptir.Daha iyi güvenlik sağlamak için yazılımların ek çalışma noktalarını denetlemektedir.Dosyalarınızın güvenle temizlenmesi için dahili onarım araçlarına sahiptir. Anti-Trojan Shield Monitor modülü ile daimi sistem yönetimi yapmaktadır.Şüphelenen dosyaları karantinaya alarak etkisiz hale getirmekte ve izole etmektedir.Geniş sistem denetimi için sistem bilgilendirme ve analiz araçlarına sahiptir. Güncelleme aracı ile her an kendisini güncel biçimde tutmaktadır.Sıkıştırılmış dosyaları taramaktadır.(ZIP, RAR, ARJ, CAB ve diğerleri)Bir ağ üzerinde tarama yapma kabiliyetine sahiptir.Algılanan virüsler, truva atları ve internet solucanları hakkında bilgi vermektedir.Ayrıntılı tarama raporları sunmaktadır.Daha iyi koruma sağlamak için bilinen herhangi bir virüsten koruma yazılımı ile birlikte çalışabilmektedir.Tüm yazılım işlevlerine grafiksel kullanıcı arayüzü sayesinde kolayca erişilebilmektedir.Yazılım kolay yüklenip, kaldırılabilmektedir.Not: Yazılımın 30 günlük deneme sürümünde bulunan zararlılar temizlenememektedir. Yazılıma hiçbir kısıtlama olmaksızın sahip olmak istiyorsanız 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir

Anti-Trojan Shield İçin Yorum Yap

reklam

Antivirüs Kategorisi Çok İndirilenleri

 • NOD32 AntiVirus System

  NOD32 Kontrol Merkezi :Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlaraerişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistembileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sistemindegeliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır.

 • BitDefender Internet Security

  BitDefender Internet Security 2009 internete bağlı olan ev veya ofis bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Virüs, spyware, hacker, spam ve diğer internet güvenliği girişlerine karşı tam koruma sağlar.

 • Avast! Professional Edition

  avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur.

 • Super Antispyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • TrustPort Pc Security

  TrustPort, 4 antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açmıştır. Emsalleri arasında %100 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip tek üründür.ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir.

 • Panda Global Protection Antivirüs Programı

  Dünyanın en iyi güvenlik yazılımı üreten firmalarından birisi olan Panda Security tarafından geliştirilen Global Security ile virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına karşı kendinizi savunun.

 • SUPERAntiSpyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • McAfee VirusScan Enterprise

  McAfee VirusScan Enterprise ev ve iş yerlerinizde bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu 7 modül ile sisteminizi zararlılara karşı korumaya çalışmaktadır.

 • SpyDefense

  SpyDefense sisteminize bulaşmış spyware denilen casus yazılımları tarayıp temizleyebilen bir yazılımdır.  Özellikleri: Sistem belleği, registry ve sisteminizdeki dosyaları tarayabilir. Çerezleri tarayabilir.

 • McAfee AVERT Stinger for W32/Polip

  McAfee AVERT Stinger aracının W32/Polip'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Polip ve varyantı olan W32/Polip!mem zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.