Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
NOSPY
Limit:
*
Kategorisi:
Bağlantı Araçları (23 program)

ADSL Bilgilendiricisi (ADSL)

Bu program ile ADSL kota bilgilerinizi Türk Telekom'dan alabilirsiniz. Programın çalışma biçimi çok basit. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girmek ve ayarlara bir göz atmak (ne zaman güncellensin, otomatik güncellensin mi gibi).Programın özellikleri:Program ADSL kota bilgilerinizi Bayt, MB, GB olarak 3 farklı kategoride görüntüleyebiliyor.Programda ilerleme çubuğu mevcut. Bu ilerleme çubuğu ile % olarak ne kadar trafik limitinizin kaldığını görebiliyorsunuz.Program kaç GB trafik limitiniz olduğunu (eğer sınırlı ise) otomatik görüntülüyor.Program sistem bildirim bölgesine yerleşiyor ve size çeşitli bilgileri bu alandan iletebiliyor.Ayarlardan programın bilgisayar her başladığında otomatik açılmasını seçebiliyorsunuz.Programın otomatik güncellenip güncellenmeyeceğini, güncellenecekse kaç dakikada bir olmasını istediğinizi seçebiliyorsunuz.Program sizin seçeceğiniz % oranı ile o trafik limiti dolduğunda (ayarladığınız %) size haber veriyor ve olası bir limit aşımını önlüyor.Program trafiğin gösterim limitini kendisi belirleyebiliyor (Bayt, MB yada GB olarak).Üyelik bilgilerinizi daha sonradan değiştirebiliyor ve programı silip baştan yüklemeden bilgilerinizi yenileyebiliyorsunuz.Programda bulunan bir turuncu çizgi o ay için geçmemeniz önerilen limiti ifade eder (ilerleme çubuğunun altına ve üstünde bulunuyor).Program üyeliğiniz ile Türk Telekoma kayıtlı üye adınızı programa yansıtıyor.Programın sadece sistem bilgirim bölgesinde yada direk görünüm modunda olmak üzere 2 şekilden birinde çalışabilmesini ayarlayabiliyorsunuz.Programın kullanımı çok basit, arayüz kullanışlı ve gereksiz özellikleri barındırmıyor.Programa ses'li bildirim de ekleyebiliyorsunuz. Bunun için üreticinin web adresini ziyaret edin (sesler sürekli gücnellendiğinden link buraya yazılamamaktadır).Aylık kota bilginizi sonradan değiştirebiliyorsunuz (değiştirmezseniz program otomatik olarak seçiyor). 3 Seçenek mevcut, bunlar: 3 GB, 6 GB ve 9 GB limitleridir.Yeni Eklenen Özellikler:Kullanıcı arabirimi güncellendi. Artık programı daha rahat kullanabilirsiniz.Bilgisayarla bilrlikte otomatik açılabilme.Değiştirilebilen seçenekler menüsü.Çeşitli çalışma hatalarının ve zamansız kapanmaların giderilmesi.Diğer ADSL sağlayıcı servislerinin kota bilgilerini de yansıtabilme (özel ayar gerekmez).Yıllık transfer bilgilerini görüntüleme imkanı.Otomatik güncelleştirmeyi iptal etme/yeniden açma imkanı.ADSL Bilgilendiricisi ADSL Bilgilendiricisi ADSL Bilgilendiricisi

ADSL Bilgilendiricisi (ADSL) İçin Yorum Yap

reklam

Bağlantı Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Anti Sansür

  Anti Sansür 1.1 Giremediğiniz internet sitelerine son derece kolay bir şekilde girebilmenizi sağlayacak oldukça kullanışlı bir programdır.

 • FireFox Türkçe Dil Paketi

  FireFox'un 1.0.6 nolu Türkçe sürümü.

 • Show My PC

  Program Windows XP ile gelen uzak masaüstü bağlantısı yada msn messsenger üzerinden yapılan uzaktan yardım isteme olayı ile aynı işlevi görür.

 • TurkcellConnect

  Üreticinin Açıklaması : Turkcell ConnectCell sayesinde her an internete bağlı kalabilirsiniz. Cep telefonunuz aracılığıyla; kablo, infrared veye bluetooth bağlantılarından herhangibiri aracılığı ile internette sörf yapabileceksiniz.

 • AKINSOFT Ping

  İnternet hızınızı kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir program. Programın alarm özelliği de mevcut. İstediginiz alarm sesini koyabilirsiniz.

 • Accelerate

  Bir internet hızlandırıcısı olan Accelerate ile bağlantı hızını 00 arttırabilir,dosyaları daha hızlı indirebilirsiniz.Yazılım tüm internet tarayıcılarını destekliyor.

 • ModemTest

  Bu program sayesinde modeminiz hızını, bağlantınızın hızını ve modemle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca hattınızdaki problemleri de öğrenebilirsiniz.

 • ADSL Bilgilendiricisi (ADSL)

  Bu program ile ADSL kota bilgilerinizi Türk Telekom'dan alabilirsiniz. Programın çalışma biçimi çok basit. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girmek ve ayarlara bir göz atmak (ne zaman güncellensin, otomatik güncellensin mi gibi).

 • Netsayar

  Netsayar, basit bir internet sayacıdır. Dial-up internet bağlantısı kullanan kişilerin internette kaldıkları süreleri ve bu sürede tutan toplam internet faturalarını hesaplar.

 • AKINSOFT AsPing

  İnternet bağlantı hızının ölçülmesi için yapılmıs küçük bir yardımcı program. Ayrıca alarm özelligi vasıtasıyla size baglantı durumu hakkında bilgi veriyor. Alarm melodisi ise kullanıcının sececegi tarzda ayarlanmış.