Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
FAICO Information Solutions
Limit:
*
Kategorisi:
Animasyon ve Grafik Araçları (11 program)

A4Desk

Bu programla bir kaç dakikada çok harika flash menüler, flash web siteleri ve sunumlar yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı, programlama bilgisi gerektirmeyen bir yazılım. Birçok hazır şablon içeriyor. Çalışmalarınıza mp3, jpg, bmp, swf türü dosyaları da dahil edebiliyorsunuz. Kysytlama olarak ise yapty?ynyz tüm dökümanlar üzerinde kendi reklamy ismi bulunuyor. Yeni sürümüyle birlikte arayüz geli?tirilmi?, daha fazla template eklenmi? ve FTP deste?i dahil edilmi?tir.

A4Desk İçin Yorum Yap

reklam

Animasyon ve Grafik Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • 123 Flash Menu

  Kodlama ile uğraşan amatör profesyonel kişiler için mükemmel bir flash menü hazırlama programı. Buradan bu templateleri alabilirsiniz.

 • Rapid PHP 2008

  Rapid PHP Editor, güçlü, hızlı ve gelişmiş bir PHP editörüdür. Programın kullanışlı özellikleri ile sadece PHP değil, HTML, XHTML, CSS ve JavaScript kodları da oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • A4Desk

  Bu programla bir kaç dakikada çok harika flash menüler, flash web siteleri ve sunumlar yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı, programlama bilgisi gerektirmeyen bir yazılım. Birçok hazır şablon içeriyor.

 • AnFX

  Flash'ınız yok ama web siteniz için animasyon mu yapmak istiyorsunuz? O zaman AnFx tam size göre. Küçük boyutu ile çok güzel flash animasyonlar yapabilir ve bunların Macromedia Flash Player ile izlenmesini sağlayabilirsiniz.

 • ANVSOFT Flash Slide Show Maker

  ANVSOFT Flash Slide Show Maker ücretsiz bir Flash fotoğraf albümü ve slayt oluşturucusudur. Kullanımı çok kolaydır, yeni bir proje oluşturup sadece resimleri seçiyorsunuz.

 • GeoVid Flash Player

  Flash (.swf) dosyalarını görüntüleyebilmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Bu program ile internetten indirdiğiniz flash videolarını veya oyunlarını bilgisayarınızdan direkt olarak çalıştırabilirsiniz.

 • flash get 1.80 final

  Tek tıklamayla indirme kolaylığı 2-Yarım kalan indirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme 3-60 ın üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil) 4-Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği 5-Tema (skin) değiştirebilme özelliği 6-Çok parçalı (maksimum 10) in

 • HTML-Optimizer Pro

  HTML-Optimizer Pro programi HTML belgelerini optimize etmek için tasarlanmistir. Bu da daha kisa yükleme ve indirme zamani saglar. Sayfalar alicinin Internet tarayicisinda ayni sekilde görünecektir, fakat boyutlari ortalama % 20 küçülecektir.

 • HTML-Optimizer

  HTML-Optimizer programi HTML belgelerini optimize etmek için tasarlanmistir. Bu da daha kisa yükleme ve indirme zamani saglar. Sayfalar alicinin Internet tarayicisinda ayni sekilde görünecektir, fakat boyutlari ortalama % 20 küçülecektir.

 • Amara Flash News Ticker

  Amara Flash News Ticker programiyla Macromedia Flash programinin uzantisi olan .Fla dosyalari için vertikal ve horizontal kayan haber seritlerini kolaylikla olusturabilirsiniz.