Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Software602
Limit:
30 günlük kullanım
Kategorisi:
Ağ ( Network ) (65 program)

602LAN Suite Groupware

Ağzınızı yönetebilmeniz için içinde her şeyi barındıran bu yazılım paketi sizlere anti-virüs ve anti-spam desteği ile birlikte güvenli e-posta kullanımı, fax desteği, proxy filtrelemesi ve firewall ile birlikte kurulan NAT desteği ile internet paylaşımı gibi internet işlemlerine kolaylık ve bütünlük sağlıyor.

Basit arayüz ve gelişmiş seçeneklere sahip programın yönetimi oldukça kolay. Bilgisayarında güvenli haberleşme ve güvenli ağ kullanımı sağlamak isteyenler için profesyonel bir çözüm olan 602LAN Suite internet tarayıcıları ile uyum içinde çalışabiliyor. Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird e-posta istemcileri ile de ortak çalışabilen yazılım diğer standart POP3 ve IMAP4 e-posta istemcilerine de destek sağlıyor. Artık dokümanlarınızı hazırlayıp internet üzerinde güvenle payalaşabileceksiniz.

Ağınızdaki yönetici kimliğiniz ile her bilgisayar üzerinde gerekli ayarlamaları yapabilceğiniz bu program gelişmiş özellikler ve seçenekler ile internet kullanımı ve ağ üzerindeki işlemlerin tamamının yönetimini sizin elinize veriyor.

602LAN Suite Groupware İçin Yorum Yap

reklam

Ağ ( Network ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • UltraSurf Yasaklı Sitelere Giriş

  Ultrasurf başlangıçta online güvenlik ve özgürlük bulmak Çin'de internet kullanıcıları yardımcı olmak için yazılmıştı ama şimdi milyonlarca insan internet sansürünü aşmak ve kendi çevrimiçi gizliliğinizi korumak için kullanıyor.

 • VStat Netstat Komutu İçin Arayüz

  VStat, ağ ile ilgilenenlerin bildiği netstat komutu için bir arayüz (GUI) sunar. Bilgisayarımızın ağda bağlı olduğu ip numaralarını ve bağlanan programaları VStat bize göstermektedir.

 • TreeWalk DNS

  TreeWalk DNS programı ile Türk Telekom DNS serverlerine hiç uğramadan direkt olarak ana alan adı sunucularına bağlanabilirsiniz. Böylece yığılmadan dolayı oluşan yavaşlamalara ve çeşitli adreslere ulaşamama gibi problemlerin önüne geçersiniz.

 • Ey DSL!

  Müjde! Artık limitli ADSL kullanıcıları için yepyeni bir Kota bilgilendirme programı var! Üstelik Güvenlik Kodu girmenize gerek kalmadan rahatlıkla kota bilgilerinize ulaşabileceksiniz.

 • Ecat - No sansür

  " tuşuna basıp çözmesini bekliyoruz. Bittikten sonra siteye girebilirsiniz.Bu programın diğer anti sansür programları gibi sürekli çalışması gerekmiyor. Ecat - No sansür ile sadece giremediğiniz sitelerin adresini girerek bu sitelere erişimi sağlıyor.

 • Güven TTNET Adsl Kota Sorgulayıcı

  canemin_7@hotmail.

 • EasyCafe

  EasyCafe internet Cafenizdeki ve PC Laboratuvarınızdaki tüm bilgisayarları server bilgisayarınız ile kontrol edebileceğiniz, kısıtlayabileceğiniz, izinsiz kullanımlara mani olabileceğiniz bir yapıda dizayn edilmiştir.

 • Ares İnternet Kafe

  İnternet Kafeler için yazılmış sunucu- istemci mantığıyla çalışan bir kontrol programıdır. İnternet kafe sahibiyseniz program sayesinde müşterilerinizi takip edebileceksiniz.Programda müşterilerin sizi aldatmasını önleyecek bir çok özellik vardır.

 • WiFi SiStr Network

  Wifi son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bir yenilik. Wifi sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabiliyor ve sörf yapabiliyoruz. Bunu yapmak için bir kablosuz modeme bağlanmamız gereklidir.

 • TRKY-DnsAyar

  TRKY-DnsAyar, kendi türündeki ilk ve tek programdır.