Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
DVDVideoTool
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

123 Video Converter

123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir. Videoların içerisindeki ses ve resim dosyalarını da çıkarma desteği bulunmaktadır. Neredeyse kullanılmakta olan tüm ses-video biçimlerini tanımaktadır. Elinizdeki video dosyalarını avi, mpeg, wmv, mp4, mov, 3gp/3gp2 gibi popüler dosya biçimlerine başarılı biçinde dönüştürebilmektedir. Videolarınız üzerinde kesme işlemine dahi imkan vermektedir. Farklı dosya biçimleri arasında toplu halde dönüştürme de yapabilirsiniz.Yazılımın Genel ÖzellikleriKolay kullanımVideo dosyalarını avi biçimine dönüştürmeVideo dosyalarını mpeg-1/mpeg-2 biçimlerine dönüştürmeVideo dosyalarını wmv/asf biçimlerine dönüştürmeBüyük boyutlu video dosyalarını birleştirme(farklı biçimleri de destekler)Küçük boyutlu video dosyalarını parçalayabilmeVideo içerisindeki sesleri çıkarabilmeVideo dosyalarını resim biçimlerine dönüştürmeToplu dosya dünüştürme desteğiÇeşitli ses-video kodeklerine uygunlukVideo boyutunu ve çerçeve oranını değiştirebilmeNot: Yazılımın deneme sürümünde video dosyaları arasındaki dönüştürme işleminin %50'si yapılmaktadır. Yazılıma tam sürüm olarak sahip olabilmeniz ve tüm özelliklerinden yararlanabilmeniz için 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

123 Video Converter İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.