Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
DVDVideoTool
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

123 DVD Converter

123 DVD Converter dvd filmlerinizi AVI, DivX, VCD ve SVCD biçimlerinde, yüksek kalitede sabit sürücünüz üzerine kopyalamanızı sağlayan hızlı ve kolay kullanımlı bir yazılımdır. DVD yazılımları içerisinde oldukça kullanışlı bir araçtır. DVD filmlerdeki orijinal sesleri çıkarabilme yeteneğine sahiptir. DVD'leri 3 kolay aşamadan geçerek kayıt edebilmektedir. DVD yazılımlarının çok azında bulunan CSS kopya koruma yöntemini kırma özelliğine de sahiptir. Yazılımın Genel ÖzellikleriDVD filmlerinizi avi (divx,xvid,mpeg4...), vcd (mpeg1), svcd (mpeg2) biçimlerine dönüştürmeDVD filmlerinizi orijinal boyutunun yalnızca %10'una kadar düşürerek aynı kalitede divx'e dönüştürmeDVD filmlerdeki orijinal sesleri wav biçiminde çıkarabilmeKullanışlı üç kopya yöntemi (tam disk kopyalama, bir kısım ya da klip kopyalama)DVD filmi üç aşamada kolayca kopyalamaToplu dönüştürme desteğiYüksek hızda kopyalamaİşlem tamamlandığında bilgisayarı kendiliğinden kapatma74 ya da 80 dakikalık CD'lere filmleri otomatik olarak yerleştirmeDVD filmi kopyalama sırasında oynatmaKolay ayarlar ile özelleştirilebilmeNot 1: Yazılımın deneme sürümünde DVD filmlerin yalnızca 10 dakikalık bölümü kayıt edilebilmektedir. Yazılımı tam sürüm olarak kullanmak ve tüm özelliklerinden yararlanabilmek için 35 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

123 DVD Converter İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.